Dane teleadresowe firmy:


Nazwa: HSI Sp. z o.o.

Adres: Technologiczna 2

Miejscowość: Opole

Kod pocztowy: 45-839

Telefon: 77 442 71 64

Domena: https://iiyama-sklep.pl/
Opis firmy:


Sprzedawca posiada w ofercie wysokiej jakości monitory, a także przystosowane do nich akcesoria. Klienci składający zamówienia na stronie mogą liczyć na ich realizację w ciągu 24 h. Sklep zapewnia bezpłatną wysyłkę, bez względu na wartość zakupów znajdujących się w koszyku nabywcy. Niektóre produkty objęte są 5-letnią gwarancją producenta i mają specjalny certyfikat Zero Martwych Pixeli.

Firma iiyama z siedzibą w Tokio działa na rynku od 1973 roku, a od początku obecnego stulecia jest obecna również w Polsce, zarejestrowana jako iiyama Polska Sp.z.o.o.

Model Pivot to monitor nadający się do zastosowania w domu, w biurze i w różnych okolicznościach prywatnych lub profesjonalnych. Ekran LED o przekątnej 22 cale zapewnia wysoką jakość obrazu w rozdzielczości HD 1920x1980. Charakteryzuje się rozwiązaniami mającymi zapewnić użytkownikom ochronę oczu. Należy do nich technologia Flicker Free, polegająca na usunięciu migotania podświetlonego obrazu. Więcej informacji podano na stronie iiyama-sklep.pl.

Data dodania: 18-02-2023

Opinie o firmie HSI Sp. z o.o.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Oceń firmę (0 z 0 głosów)