Dane teleadresowe firmy:


Nazwa: HI TEC NUTRITION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Wodzisławska 6a

Miejscowość: Wrocław

Kod pocztowy: 52-014

Telefon: 697 336 697

Domena: https://www.hitec.pl/
Opis firmy:


Jako dostawca odżywek białkowych oraz suplementów diety, firma Hi Tec Nutrition Sp. z o.o. stara się odpowiadać na dostrzeżone potrzeby rynkowe wśród odbiorców prywatnych oraz biznesowych. Jej kadra proponuje szeroki wybór wysokojakościowych produktów w niewygórowanych cenach. W sprzedaży dostępna jest również popularna l-glutamina. Opinie o tym aminokwasie oraz jego wpływie na budowanie masy mięśniowej są przedstawione online, na stronie dostawcy. 

Firma docenia stałych klientów. Z myślą o nich przygotowano atrakcyjny program lojalnościowy, oparty na zbieraniu punktów za każde złożone zamówienie. Otrzymane wartości można przeznaczyć na zakup produktów lub na ich podstawie uzyskać zwolnienie z kosztów dostawy. 

Dostawca prowadzi dystrybucję towarów opartych na bezpiecznej recepturze. Każdy wyrób jest fabrycznie nowy, zapakowany w sposób uniemożliwiający przedostanie się do środka wilgoci, powietrza czy innych elementów, które mogą mieć negatywny wpływ na jego jakość, konsystencję czy też trwałość. 

Data dodania: 05-10-2022

Opinie o firmie HI TEC NUTRITION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Oceń firmę (0 z 0 głosów)