Dane teleadresowe firmy:


Nazwa: Hurtownia materiałów budowlanych LUX-WOOD

Adres: Przemysłowa 6e

Miejscowość: Józefów

Kod pocztowy: 23-460

Telefon: (84)6878073

Domena: https://lux-wood.pl
Opis firmy:


LUX - WOOD to renomowana hurtownia budowlana online. W sieci nie brakuje podmiotów świadczących usługi polegające na dostarczaniu materiałów budowlanych, oferta tego przedsiębiorstwa cieszy się jednak szczególnie dużą popularnością. Dlaczego? Ponieważ przewiduje bardzo przystępne ceny, jak na hurtownię przystało, a jednocześnie oddaje do dyspozycji swych klientów wyłącznie najlepsze produkty. Obie te kwestie mają ogromne znaczenie. Jakość materiałów budowlanych zapewnia nie tylko estetyczny efekt, ale też jego trwałość, co pozwala zaoszczędzić na kosztach remontu.

Klienci mocno doceniają też niewysokie ceny, które są w tej branży rzadkością. Wiadomo, że za dobre farby, tynki czy materiały do ociepleń w wielu sklepach trzeba naprawdę sporo zapłacić, co sprawia, że budowa czy remont pociągają za sobą niebotyczne koszty. W tym przypadku jednak łatwo można tego uniknąć, a jednocześnie mieć pewność, że wybiera się dla swojego budynku to, co najlepsze.

Na uwagę zasługuje też szeroki asortyment, który pozwala nawet wymagającym osobom znaleźć dokładnie to, czego oczekiwały.

Data dodania: 12-06-2020

Opinie o firmie Hurtownia materiałów budowlanych LUX-WOOD


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Oceń firmę (0 z 0 głosów)