Dane teleadresowe firmy:


Nazwa: Tasmuj.pl

Adres: Szamotulska 40

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 60-366

Telefon: +48 61 839 31 43

Domena: https://www.tasmuj.pl/
Opis firmy:


Piękna łazienka wykonana z najładniejszych płytek lub często także kamienia naturalnego nie zachęca do wiercenia dziur. Wielu właścicieli takich nowiutkich pomieszczeń, pragnąc mieć w zasięgu ręki kosmetyki do kąpieli, szuka takich rozwiązań, które pozwolą im uniknąć niszczenia czegokolwiek. Z myślą o nich sklep ze strony tasmuj.pl wzbogacił swoją ofertę produktów samoprzylepnych o półki łazienkowe pod prysznic wykonane z chromowanego na wysoki połysk lekkiego aluminium lub chromowanej stali. Ich montaż polega na przyklejeniu ich do suchej, odtłuszczonej ściany wykonanej z: 

  • drewna, metalu, betonu, szkła,
  • marmuru,
  • płytek ceramicznych,
  • tworzywa sztucznego

za pomocą specjalnej opatentowanej technologii tesa® Power.Kit. Klej powinien schnąć 12 godzin, zanim będzie można zacząć korzystać z półki.

Technologia ta gwarantuje także bezproblemowy demontaż bez pozostawienia na klejonej powierzchni żadnych śladów. Dostępne są półki narożne, w kształcie prostokąta i sześciokąta pojedyncze i podwójne. Wybór jest naprawdę spory, dlatego nawet najbardziej wymagający klient znajdzie odpowiedni produkt.

Data dodania: 07-08-2019

Opinie o firmie Tasmuj.pl


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Oceń firmę (0 z 0 głosów)